skvělé zážitky začínají zde
Co se u nás děje?

Co se u nás děje?

S námi máte o zábavu postaráno. Chcete se naučit čepovat pivo, pochutnat si na sezónní nabídce, protančit sobotní noc, přečíst si rozhovor?

scroll_down
Facebook Instagram

Spojili jsme gastro blog, kalendář akcí, aktuality, rozhovory a novinky do jednoho, tak abyste si nemuseli překlikávat a hledat, co je u nás nového. Vše najdete na jednom místě. Jednoduchým filtrem si můžete rychle vybrat témata, která vás nejvíce zajímají. Nalijte si sklenku dobrého pití a pojďte si počíst. Ještě raději ale budeme, když vás naše akce zvednou z gauče a zavedou k nám, třeba zrovna do Gauče na Výstavišti.

 

Nová pražská restaurace AROMA DOCK: Design nahrává pohodlí

AROMA DOCK se tak stane novým přírůstkem do rodiny AROMA restaurací, které již můžete navštívit v přízemí centra Quadrio a v Harfě.

Otevíráme nový pivovar Kolkovna

Už je to tady - nový pivovar v Praze! S radostí oznamujeme, že od 21. června vás rádi přivítáme v novém holešovickém Pivovaru Kolkovna. Přijďte ochutnat naše řemeslné pivo a skvělé jídlo z pivovarské restaurace.

Lombardie na talíři v restauraci Aroma Harfa

Od 1. července 2024 můžete v restauraci Aroma Harfa v Praze ochutnat speciální menu inspirované tradičními pokrmy z Lombardie. Tento severoitalský region má bohatou historii a je známý krásnou přírodou, ale především svou výjimečnou...

01.07.2024 - 31.08.2024

Co znamenají pivní zkratky

Při degustaci piva nebo čtení etiket se často setkáte s různými pivními zkratkami a termíny, které mohou být matoucí. V tomto článku si vysvětlíme nejpoužívanější pivní zkratky a vy budete mít jasno jednou provždy.

5 osvěžujících drinků z Kolkovny, které vás zchladí během horkých letních dnů

Léto v Česku může být opravdu horké, a proto je ideální najít si osvěžující drink, který vás spolehlivě ochladí. Kolkovna nabízí širokou paletu nealkoholických i alkoholických nápojů, které uspokojí každého. Připravili jsme pro...

01.07.2024 - 31.08.2024

Jak poznat správně načepované pivo?

Pokud jste někdy přemýšleli, proč pivo chutná někde lépe než jinde, máme pro vás odpověď. Tajemství tkví v tom, jak dobře ho výčepní čepuje. Pokud si občas dopřejete chlazený půllitr zlatého moku, pojďme se společně podívat na...