skvělé zážitky začínají zde
Co se u nás děje?

Co se u nás děje?

S námi máte o zábavu postaráno. Chcete se naučit čepovat pivo, pochutnat si na sezónní nabídce, protančit sobotní noc, přečíst si rozhovor?

scroll_down
Facebook Instagram

Spojili jsme gastro blog, kalendář akcí, aktuality, rozhovory a novinky do jednoho, tak abyste si nemuseli překlikávat a hledat, co je u nás nového. Vše najdete na jednom místě. Jednoduchým filtrem si můžete rychle vybrat témata, která vás nejvíce zajímají. Nalijte si sklenku dobrého pití a pojďte si počíst. Ještě raději ale budeme, když vás naše akce zvednou z gauče a zavedou k nám, třeba zrovna do Gauče na Výstavišti.

 

Speciální menu z Apulie

Přijměte naše srdečné pozvání na speciální menu z Apulie, které si můžete vychutnat během ledna a února v Aroma Harfa!

01.01.2024 - 29.02.2024

Březen a duben patří Kalábrii!

Ponořte se s námi do lahodného světa Kalábrie, kde se slunce mísí s vášní pro gastronomii! Právě teď pro vás máme speciální menu, které vám přiblíží chutě a vůně tohoto úžasného regionu.
 

01.03.2024 - 30.04.2024

Rozhovor s Tomášem Peterou - provozním manažerem Kolkovna DOCK

Kolkovnu DOCK jsme otevřeli před čtyřmi roky. Od samého začátku ji vede a řídí Tomáš Petera, provozní manažer, který v gastronomickém oboru působí od ukončení střední školy a v Kolkovna Restaurants je s přestávkou 16 let....

13.08.2023

Kolkovna Restaurants uvádí novou řadu alkoholů

Slogany ČIRÁ RADOST VE WHISKY SKLENCE a JEDINEČNÁ CHUŤ UZRÁLÉHO OVOCE V KAŽDÉ KAPCE uvádí novou řadu alkoholů do sítě podniků Kolkovna Restaurants.