skvělé zážitky začínají zde
Co se u nás děje?

Co se u nás děje?

S námi máte o zábavu postaráno. Chcete se naučit čepovat pivo, pochutnat si na sezónní nabídce, protančit sobotní noc, přečíst si rozhovor?

scroll_down
Facebook Instagram

Spojili jsme gastro blog, kalendář akcí, aktuality, rozhovory a novinky do jednoho, tak abyste si nemuseli překlikávat a hledat, co je u nás nového. Vše najdete na jednom místě. Jednoduchým filtrem si můžete rychle vybrat témata, která vás nejvíce zajímají. Nalijte si sklenku dobrého pití a pojďte si počíst. Ještě raději ale budeme, když vás naše akce zvednou z gauče a zavedou k nám, třeba zrovna do Gauče na Výstavišti.

 

Otevíráme nový pivovar Kolkovna

Už je to tady - nový pivovar v Praze! S radostí oznamujeme, že od 21. června vás rádi přivítáme v novém holešovickém Pivovaru Kolkovna. Přijďte ochutnat naše řemeslné pivo a skvělé jídlo z pivovarské restaurace.

Víte, jak chutnají speciality regionu Veneto?

Pokud ne, zastavte se u nás  během května a června v Aroma Harfa a objevte tyto chutné a jedinečné pokrmy typické pro tuto oblast. Tak které jídlo z tohoto nového speciálního menu bude vaše nejoblíbenější? ❤️ Buon appetito!

květen 2024 - červen 2024

Jak poznat správně načepované pivo?

Pokud jste někdy přemýšleli, proč pivo chutná někde lépe než jinde, máme pro vás odpověď. Tajemství tkví v tom, jak dobře ho výčepní čepuje. Pokud si občas dopřejete chlazený půllitr zlatého moku, pojďme se společně podívat na...

Nechte vaření na nás! Krabičky s chlazeným jídlem v Kolkovnách

Máte rádi chutná a poctivá jídla, ale nechcete trávit hodiny v kuchyni? 
S našimi krabičkami si můžete snadno a rychle dopřát poctivé pokrmy bez námahy kdekoli!

Nová pražská restaurace AROMA DOCK: Design nahrává pohodlí

AROMA DOCK se tak stane novým přírůstkem do rodiny AROMA restaurací, které již můžete navštívit v přízemí centra Quadrio a v Harfě.

Nová sezóna na zahrádce restaurace Aroma: Franz Kafka vás bude opět sledovat

Jarní sezóna otevírá brány k novým příležitostem prožít něco výjimečného přímo v centru Prahy. Restaurace Aroma, která se nachází v přízemí obchodního centra Quadrio, má pro vás přichystanou novinku, která zpestří vaše obědy...