skvělé zážitky začínají zde
Co se u nás děje?

Otevíráme nový pivovar Kolkovna

Už je to tady - nový pivovar v Praze! S radostí oznamujeme, že od 21. června vás rádi přivítáme v novém holešovickém Pivovaru Kolkovna. Přijďte ochutnat naše řemeslné pivo a skvělé jídlo z pivovarské restaurace.

O pivovaru

Pivovar a restaurace Kolkovna se nachází na pražském Výstavišti v Praze 7, u parku Stromovka, hned vedle eventového prostoru Gauč Na Výstavišti. Konkrétně mezi Průmyslovým palácem a moderní galerií AVU.

Tuto novorenesanční budovu (Bubeneč čp. 415, Výstaviště) si můžete pamatovat jako Restauraci Pražan, která zde sídlila několik desetiletí. Nyní jsme nově zrekonstruovali její interiér. Dominantou celé restaurace je hlavní sál s dobovým interiérem, který nabízí krásné historické prostory s kapacitou až 250 míst a venkovní zahrádku.

Představujeme naše piva

V našem pivovaru, pod vedením zkušeného sládka, vaříme piva z kvalitních sladů a českých i  zahraničních odrůd chmele. Na čepu budete mít vždy na výběr z pěti druhů piv, včetně speciálního sezónního piva, které se bude měnit každých šest týdnů. Pravidelně se tak můžete těšit na:

  • Ležák 12° - světlý ležák plzeňského typu
  • Pšeničnou 11° - pšeničné světlé pivo typu Hefe Weizen
  • Ale 11° - American Pale Ale
  • Tmavou 13° - tmavý ležák

Potrpíme si nejen na kvalitu piva, ale i na kvalitu čepování a sanitaci, takže si s klidem můžete dopřát správně ošetřené a profesionálně načepované pivo od zkušených mistrů výčepních. Kdo neholduje chutím řemeslných piv, jistě ocení klasiku - čepovaný Pilsner Urquell, a pro řidiče je ideální možností čepovaný nealkoholický Birell.

Chystáme pro vás také prohlídky pivovaru a do budoucna i řízené degustace, abyste mohli piva poznat ještě lépe.

A co k jídlu?

Protože k českému pivu patří tradiční česká kuchyně, v naší pivovarské restauraci si vyberete z široké nabídky jídel od našeho šéfkuchaře. V menu naleznete předkrmy, saláty, klasická hlavní jídla jako pečené koleno nebo guláš, polévky jako staročeskou kulajdu nebo vývar, ale i dezerty. 

Přijďte zažít pivovarskou atmosféru a ochutnat piva přímo u zdroje. 

Těšíme se na vaši návštěvu od 21. června!

 


Mohlo by vás zajímat

Víte, jak chutnají speciality regionu Veneto?

Pokud ne, zastavte se u nás  během května a června v Aroma Harfa a objevte tyto chutné a jedinečné pokrmy typické pro tuto oblast. Tak které jídlo z tohoto nového speciálního menu bude vaše nejoblíbenější? ❤️ Buon appetito!

květen 2024 - červen 2024

Jak poznat správně načepované pivo?

Pokud jste někdy přemýšleli, proč pivo chutná někde lépe než jinde, máme pro vás odpověď. Tajemství tkví v tom, jak dobře ho výčepní čepuje. Pokud si občas dopřejete chlazený půllitr zlatého moku, pojďme se společně podívat na...

Nechte vaření na nás! Krabičky s chlazeným jídlem v Kolkovnách

Máte rádi chutná a poctivá jídla, ale nechcete trávit hodiny v kuchyni? 
S našimi krabičkami si můžete snadno a rychle dopřát poctivé pokrmy bez námahy kdekoli!

Nová pražská restaurace AROMA DOCK: Design nahrává pohodlí

AROMA DOCK se tak stane novým přírůstkem do rodiny AROMA restaurací, které již můžete navštívit v přízemí centra Quadrio a v Harfě.

Nová sezóna na zahrádce restaurace Aroma: Franz Kafka vás bude opět sledovat

Jarní sezóna otevírá brány k novým příležitostem prožít něco výjimečného přímo v centru Prahy. Restaurace Aroma, která se nachází v přízemí obchodního centra Quadrio, má pro vás přichystanou novinku, která zpestří vaše obědy...

Rozhovor s Tomášem Peterou - provozním manažerem Kolkovna DOCK

Kolkovnu DOCK jsme otevřeli před čtyřmi roky. Od samého začátku ji vede a řídí Tomáš Petera, provozní manažer, který v gastronomickém oboru působí od ukončení střední školy a v Kolkovna Restaurants je s přestávkou 16 let....