skvělé zážitky začínají zde
Co se u nás děje?

Co se u nás děje?

S námi máte o zábavu postaráno. Chcete se naučit čepovat pivo, pochutnat si na sezónní nabídce, protančit sobotní noc, přečíst si rozhovor?

scroll_down
Facebook Instagram

Spojili jsme gastro blog, kalendář akcí, aktuality, rozhovory a novinky do jednoho, tak abyste si nemuseli překlikávat a hledat, co je u nás nového. Vše najdete na jednom místě. Jednoduchým filtrem si můžete rychle vybrat témata, která vás nejvíce zajímají. Nalijte si sklenku dobrého pití a pojďte si počíst. Ještě raději ale budeme, když vás naše akce zvednou z gauče a zavedou k nám, třeba zrovna do Gauče na Výstavišti.

 

BLOG - prémiovou řadu alkoholů doplňuje Meruňkový likér

Prémiovou řadu alkoholů Kolkovna Restaurants doplňuje Meruňkový likér.

Rozhovor s Tomášem Peterou - provozním manažerem Kolkovna DOCK

Kolkovnu DOCK jsme otevřeli před čtyřmi roky. Od samého začátku ji vede a řídí Tomáš Petera, provozní manažer, který v gastronomickém oboru působí od ukončení střední školy a v Kolkovna Restaurants je s přestávkou 16 let....

srpen 2023

#gauckdesenesedi

Pojďte si užít horečku každodenní letní noci. Otevřeli jsme pro vás Gauč, kde se nesedí. 

BLOG - špagety

Špagety jsou celosvětově nejoblíbenější těstovinou. Nedivíme se, nejen, že skvěle chutnají, ale při jejich konzumaci se dá zažít spousty zábavných chvil. 

BLOG - Kolkovna Restaurants uvádí novou řadu alkoholů

Slogany ČIRÁ RADOST VE WHISKY SKLENCE a JEDINEČNÁ CHUŤ UZRÁLÉHO OVOCE V KAŽDÉ KAPCE uvádí novou řadu alkoholů do sítě podniků Kolkovna Restaurants.