Find us on Facebook
 

AROMA HARFA  |  information

Cítíte to aroma? Vůně pravé italské pizzy z pece, výborné domácí pasty, skvělé italské kávy a vín. To vše s pořádným temperamentem. Zavítejte k nám s přáteli či celou rodinou, na jednání nebo romantickou večeři. Najdete nás v Galerii Harfa v horním patře s krásnou střešní terasou s výhledem na Prahu, dětským hřištěm a zábavním DinoParkem hned vedle. more >>

Restaurace Aroma nabízí pravou italskou kuchyni s prvotřídním servisem a vše, co k ní patří. Pizzu pečeme dle našich originálních receptů a tradičním postupem na ohni v naší italské peci, do které přikládáme pouze vybrané kvalitní dřevo. To vše se odehrává přímo před vašima očima, stejně jako můžete od stolu pohodlně pozorovat výrobu naší domácí pasty, ze které vám na talíři vykouzlíme dokonalé variace chutí. V nabídce také najdete italské masové speciality, čerstvé saláty, úžasné dezerty a denní menu na každý všední den. Samozřejmostí jsou skvělá italská vína a řada dalších drinků a piv. Čepujeme italské pivo Birra Moretti, český prémiový ležák Radegast Ryze Hořká 12 a nealkoholický Birell Pomelo & Grep. Aroma nabízí posezení horním patře Galerie Harfa a na krásné střešní terase s výhledem na „matku měst“, která podtrhuje jedinečnou atmosféru restaurace. << less

Pets
 
Wi-Fi
 
Meal tickets
 
Credit cards
 
Non-smoking area
 
Closed circuit TV system
 
Air conditioning
 
Places inside
100
Places outside
70

Try today´s menu

Každý všední den speciálně pro vás připravujeme vždy čerstvé denní menu. Nabízíme vždy polévku a hlavní jídlo dne. Zároveň také pizzu, pastu a salát týdne. And remember you can have your favourite meal as a take-away to eat at home or at your office. The menu of the day is available from 11 a.m. until sold out, but not after 3 p.m.

Monday 17.01.2022

Tuesday 18.01.2022

Wednesday 19.01.2022

Thursday 20.01.2022

Friday 21.01.2022

Monday 24.01.2022

Tuesday 25.01.2022

Wednesday 26.01.2022

Thursday 27.01.2022

Friday 28.01.2022