Kolkovna Restaurants - KOLKOVNA CELNICE
KOLKOVNA CELNICE
Menu
Nápoje
Fotogalerie
Kontakt & Team
Rezervace
česká verzeenglish versionslovenská verze
 
 
 
Franchising
Kolkovna Restaurant má dlouholetou zkušenost s provozováním vlastních restaurací a dále v oblasti odběratelsko - dodavatelských vztahů, stavebnictví, technologii, designu a marketingu. Společnost Kolkovna Group a.s. dále nabízí možnost využití firemní infrastruktury kterou disponuje a nabízí služby renomované právní společnosti, bezpečnostní struktury, technické, účetní, daňové a finanční služby.

Konzultaci a poradenství nabízí nejen svým partnerům na bázi franchisingu, ale i všem zájemcům, kteří plánují otevření vlastní restaurace a potřebují odbornou radu při výběru místa, výstavbě, vybavování restaurace, efektivním a kontrolovatelném řízení restaurace.

Dle potřeb zákazníka nabízejí Kolkovna Group, a. s. své služby následovně:

  1. Rychlá řešení - dodáme hotová řešení, zprostředkujeme dodání vybavení hospod od výčepní technologie, přes židle, stoly, dekorace až po zahradní stoly.
  2. Rychlá řešení a doporučení - dodáme hotová řešení a zprostředkujeme kontakty na dodavatele stavby a interiéru, doporučíme dodavatele gastro-surovin.
  3. Středně rychlé poradenské projekty - vytvoříme individualizovaná typová řešení, poradíme ve všech oblastech souvisejících s kvalitou piva, s nabídkou nápojů i jídel včetně jejich úpravy.
  4. Dlouhodobější individuální poradenské projekty - nabízíme individuální a speciální řešení, poradíme při oslovení zákazníků, vytváření designu jídelního lístku, tvorbě cen, výběru a školení personálu, popř. při změně dispozice restaurace.

FRANCHISINGOVÉ PROJEKTY


KOLKOVNA

je koncept pivního baru a stylové restaurace s nabídkou piva Pilsner Urquell, vycházející z velice úspěšného období Plzeňského pivovaru ve dvacátých a třicátých letech 20. století, je vhodný především do vysoce atraktivních lokalit v centru velkých měst. Tyto tradiční restaurace najdete v objektech, které mají svou historii a stavebním řešením odpovídají dané době. Ideální prostory se nacházejí na náměstí nebo pěší zóně, disponují prosklenými výklady, popřípadě velkými okny a jsou většinou situované do nárožní dispozice. V restauracích Kolkovna Group je kladen velký důraz na podávání kvalitně ošetřených piv, a to jak točených, tak lahvových. Pivní nabídka zahrnuje točená piva Pilsner Urquell, Velkopopovický kozel a lahvový Radegast. Jídelní lístek obsahuje jak tradiční jídla české kuchyně, tak i oblíbené speciality mezinárodní kuchyně.

Za správnost našeho konceptu hovoří naše již tři systémově dobře fungující restaurace stylu KOLKOVNA a další tři restaurace s mezinárodní kuchyní. Nepřehlédnutelné jsou i naše úspěchy a četná ocenění z řad laické i odborné veřejnosti.

Mezi ta poslední ocenění patří:

Restaurant Kolkovna - Prague Post nejlepší česká a slovenská restaurace 2004 & nejlepší PUB 2004.

Kolkovna Group a.s. navíc získala za koncept pivních barů KOLKOVNA prestižní ocenění od odborné veřejnosti a časopisu Food Service - Zlatou plaketu J. Vašaty za nejúspěšnější gastronomický koncept roku 2004.Pokud chcete spojit svůj um s know-how společnosti Kolkovna Group a.s., tak prosím vyplňte přiložený dotazník, který naleznete zde. Zástupci naší společnosti vás pak budou v blízké době kontaktovat, aby si s Vámi dohodli osobní schůzku.